Fascynuje mnie piękno ludzi i harmonia przyrody.  Kocham kwiaty, kolorowe krajobrazy,  błękit oceanu, jasne chmury widziane z okna samolotu, dobro drugiego człowieka …

Zadziwia mnie nieodgadniona natura kobiet, które w całym swym uroku i delikatności potrafią być jednocześnie kreatywne i twórcze niczym cała armia mężczyzn.

Skąd pomysł na Celownik Szyku?

Odkąd pamiętam doradzałam koleżankom w  zakupach i doborze stylizacji. Jednej z nich towarzyszę w zakupach nieprzerwanie od prawie 15 lat. Jednocześnie, z bliżej nieznanego mi powodu, często przypadkowo napotkane  osoby wchodziły ze mną w głębsze rozmowy. Spędzałam długie godziny na szukaniu rozwiązań rożnych tematów i bolączek drugiego człowieka. Sprawiało mi to przyjemność i dawało dobrą energię , a osobom, którym poświęcałam czas robiło się lepiej na duszy – taki mały prawdziwy cud.

Pewnego lata, tuż przed  wakacyjnym urlopem, czytałam mój ulubiony psychologiczny miesięcznik i trafiłam tam na artykuł dotyczący  postrzegania człowieka przez pryzmat jedności ciała, ducha i umysłu. Kilka stron dalej była oferta szkoleń dla Osobistych Stylistek. Kliknęło!

Przecież od lat właśnie to robię tylko nigdy nie nazwałam! Zainspirowana tą myślą ukończyłam zaawansowane  szkolenia stylistyczne  i ciągle się doszkalam. Nieustannie dbam o swój rozwój wewnętrzny poprzez liczne warsztaty, szkolenia, literaturę.

Odnalazłam swoją własną harmonię i cel.

Na Celowniku Szyku

swoją energię  skupia wokół kobiet tworząc  metamorfozy zewnętrzne i pomagając w przemianach wewnętrznych. Całość  połączona jest  filozofią holistyczną,  która koncentruje się na wielu sferach ludzkiej natury po to, by budować między nimi harmonię i równowagę.

Pracuję dla kobiet, które chcą pięknie wyglądać, szukają własnego stylu oraz poczucia pewności i świadomości siebie, jako całości – z ciałem i umysłem.

 

Moje hasło przewodnie to:

„Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach”
(Sophia Loren)

 

Z przyjemnością zapraszam Cię do wspólnej przygody
– Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA…

 

 

[FM_form id="1"]

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress